auctions.xdalys.lt | Kaip tai veikia ?
 
86 080
Šiuo metu draudiminiuose aukcionuose parduodamų automobilių skaičius

Kaip tai veikia ?

Transporto priemonės įsigijimas iš JAV aukciono 

Visos transporto priemonės su fiksuota pardavimo kaina gali būti tiesiogiai nupirktos paspaudus mygtuką „pirkti dabar“. Tam nėra būtina registracija. Transporto priemonės be nurodytos kainos gali būti įsigytos akciono būdu į langelį įvedus maksimalią siūlomą sumą. Pasiūlymas bus priimtas po to, kai užsiregistravę sistemoje sumokėsite 400 EUR depozitą (pasiūlymo patvirtinimui). Depozitas gali būti grąžinamas bet kada, kai tik nuspręsite atšaukti sandorį.

Skirtingai nei kitose svetainėse, kur už viską reikia mokėti atskirai, mūsų platformoje į jūsų pasiūlytą kainą įeis visi aukciono mokesčiai (mokestis už galimybę atlikti statymus, pakrovimo iš aukciono aikštelės mokestis, aukciono dalyvio mokestis ir kt.). Jūsų pasiūlyta kaina nebūtinai bus galutinė. Pavyzdžiui net jei pasiūlysite maksimalią 12‘000 EUR sumą, esant mažam pirkėjų aktyvumui, aukcione pasirinktą transporto priemonę galėsite įsigyti už realią 7‘500 EUR vertę ar net mažiau.

 

Transporto priemonės pristatymas

Pamirškite transporto priemonės transportavimo vargus – mes tuo pasirūpinsime už jus! Puikiai suprantame, kad automobilio atgabenimas iš JAV yra ilgas ir sudėtingas procesas, todėl turėdami įdirbį, transportavimo paslaugas organizuojame greitai ir sklandžiai. Dažnai transporto priemonės yra nevažiuojančios dėl techninių trūkumų ar patirtų avarijų, taigi tenka kreiptis į transportavimo įmones, o tai atima papildomai laiko ir kainuoja daug išlaidų. Mūsų platformos pagalba visas transporto priemonės pristatymas susideda iš atskirų etapų:

 1. Automobilio paėmimas iš JAV ar Kanados aukcionų aikštelių.
 2. Transporto priemonės pristatymas į uosto prieplauką, kur ji yra saugiai pakraunama į 12 metrų ilgio konteinerį. Konteineryje dažniausiai yra talpinamos trys transporto priemonės taip užtikrinant reikiamą saugumą ir mažas pristatymo išlaidas.
 3. Atlikus konteinerio pakrovimą ir uždarymą, jis yra pakraunamas į laivą, kuris gabena krovinį į Klaipėdos uostą arba kitą kliento pageidaujamą vietą pagal pirminį susitarimą.
 4. Konteineris yra pristatomas į Vilniaus muitinės zonoje esančią automobilių saugojimo aikštelę, kur yra atliekamos visos reikalingos muitinės ir importo procedūros bei dokumentacija. Mes užtikriname kaip įmanoma mažesnes importo išlaidas. Kadangi muitinės įkainiai priklauso nuo automobilio vertės, mūsų specialistų pagalba nustatome tikslią automobilio vertę įvertinus visus jo turimus pažeidimus.
 5. Kuomet visa dokumentacija yra sutvarkyta, mes pristatome automobilį į jūsų nurodytą vietą Lietuvoje ar bet kurioje kitoje Europos šalyje (atskiru susitarimu).
 6. Pageidaujant eksportuoti automobilį už Europos Sąjungos ribų, sutvarkysime visus reikalingus dokumentus, kurie yra būtini gabenant transporto priemonę į bet kurią ne ES šalį.

 

Registracija ir dokumentų perdavimas klientui

Pagal priimtą praktiką, po automobilio įsigijimo nedelsdami pateikiame visus dokumentus, kurie yra būtini automobilio remontui ir registravimui pagal atitinkamos šalies įstatymus. Su mūsų nuoširdžia pagalba neturėsite jokių nemalonumų tvarkant ir ruošiant dokumentus sėkmingai automobilio registracijai. Neturint reikiamos patirties, šios procedūros kainuoja ypač daug laiko, o rezultatas neretai būna nuviliantis. Mes padėsime pagal reikalavimus atlikti kiekvieną žingsnį ir maksimaliai sutrumpinsime bei supaprastinsime šį procesą. Mes jums perduosime:

 1. Originalų JAV arba Kanados automobilio registracijos dokumentą. Dokumentų forma priklauso nuo konkretaus automobilio registracijos vietos ir transporto priemonės būklės.
 2. Dokumentą, įrodantį importo išlaidų apmokėjimą (importo deklaracija). Siekdami užtikrinti, kad automobilis būtų sėkmingai importuotas į Europos Sąjungą, sumokame visus muito mokesčius, o atlikus remonto darbus, gauname leidimą eksploatuoti automobilį ES be jokių papildomų išlaidų.
 3. Pirkimo-pardavimo sutartį arba sąskaitą-faktūrą (sandorį patvirtinantį dokumentą).
 4. Tarptautinį krovinių vežimo automobilių keliais dokumentą (CMR važtaraštį).

 

Atvejais, kuomet pilnai suremontuotą automobilį už papildomą mokestį yra nusprendžiama užregistruoti mūsų pagalba, mes paruošiame ir perduodame tokius dokumentus:

 1. Originalų Lietuvos (ES) arba Vokietijos (ES) transporto priemonės registracijos dokumentą.
 2. ES sertifikavimo dokumentą, kuris įrodo, kad automobilis atitinka Europos kelių eismo ir ES išmetamųjų teršalų reikalavimus.
 3. Techninės apžiūros kortelę, įrodančią, jog automobilis atitinka visus techninius reikalavimus, taikomus ES bei yra techniškai tvarkingas bei saugus.
 4. Pirkimo-pardavimo sutartį arba sąskaitą-faktūrą (sandorį patvirtinantį dokumentą). 
 5. Tarptautinį krovinių vežimo automobilių keliais dokumentą (CMR važtaraštį).

 

Jeigu ketinate išvežti transporto priemonę iš Europos Sąjungos, mes paruošime visus šiuos dokumentus:

 1. Originalų JAV arba Kanados automobilio registracijos dokumentą. Dokumentų forma priklauso nuo konkretaus automobilio registracijos vietos ir transporto priemonės būklės.
 2. Tranzito deklaraciją, kuri leidžia kirsti ES ribas ir iš jos išvežti transporto priemonę be vietinių muitinės mokesčių.
 3. Pirkimo-pardavimo sutartį arba sąskaitą-faktūrą (sandorį patvirtinantį dokumentą).
 4. Tarptautinį krovinių vežimo automobilių keliais dokumentą (CMR važtaraštį).

 

Automobilių detalės

Automobilių detalės – papildoma mūsų paslauga bei svetainė, kuri yra skirta automobilių detalių įsigijimui internetu. Teikiame šias automobilių detalių paslaugas:

 1. XDALYS.LT - viena iš didžiausių naudotų atsarginių dalių parduotuvių, kurioje patalpinta daugiau nei 11 milijonų detalių. Čia rasite įvairių prekinių ženklų naudotų automobilių detalių savo automobiliui. Galime surinkti visas pageidaujamas dalis į mūsų sandėlį Vilniuje ir pristatyti jas kartu su jūsų pasirinktu automobiliu.
 2. original.XDALYS.LT - automobilio dalių parduotuvė, kurioje rasite tik naujas gamintojų dalis su garantijomis visoms automobilių markėms ir jų modeliams. Čia taip pat rasite originalių dalių internetinius katalogus, kurie padės jums rasti reikiamas auto detales greitai ir patogiai.
 3. new.XDALYS.LT - autodalių parduotuvė, kurioje rasite daugybę naujų neoriginalių detalių žemomis kainomis. Čia rasite alyvą, stabdžių kaladėles, filtrus ir kt. – viską, ko reikia greitam remontui už prieinamą kainą.

 

Transporto priemonės remontas

Kaip jau turbūt žinote, Lietuva priklauso tranzito šalims, kur tūkstančiai transporto priemonių yra surenkamos ir gabenamos iš JAV, ES ir kitų ne Europos Sąjungos šalių tam, kad būtų remontuojamos ir parduodamos mažesnį ekonominį išsivystymą turinčių šalių gyventojams. Šiandien jau yra taipogi populiaru eksportuoti sutvarkytus automobilius ir į kitas Europos šalis, taigi istoriškai čia susikūrė paslaugų sektorius, teikiantis konkrečius remonto darbus skirtingomis kainomis.

Mūsų patyrę specialistai pasiūlys jums kokybiškas transporto priemones remonto paslaugas už žemą kainą. Vadovaudamiesi rinkos ekonomikos taisyklėmis gebame surasti patikimus ir nebrangius servisus, kur visi darbai yra vykdomi tiksliai ir sąžiningai, o platus mūsų detalių spektras dar labiau pagreitina remonto darbus, kadangi maksimaliai sutrumpėja detalių gavimo laikotarpis.

 

Sertifikavimas ir registracija

Priklausomai nuo ES šalies, transporto priemonių importas iš JAV gali būti ribojamas arba netgi draudžiamas. Tokiais atvejais geriausia yra registruoti automobilį Lietuvoje arba Vokietijoje, gauti reikiamą sertifikavimą ir tuomet sėkmingai registruoti transporto priemonę pageidaujamoje šalyje. Mes padėsime spręsti visus klausimus, susijusius su transporto priemonės sertifikavimu ir registracija. Visas šis procesas vyksta taip:

 1. Automobilis privalo būti pilnai suremontuotas ir techniškai tvarkingas.
 2. Automobiliui yra atliekamas ES sertifikavimas: patikrinamas ratų suvedimas (įrodantis, kad automobilis yra saugus vairuoti), automobilio šviesos, nustatomas išmetamųjų teršalų kiekis, patikrinami visi identifikaciniai automobilio ženklinimai bei atliekamos kitos reikalingos patikros.
 3. Atliekama techninė patikra pagal ES galiojančius standartus. Šio procesu metu yra tikrinami visi automobilio techniniai komponentai: apšvietimo lygiai, išorinė būklė, specialia įranga tikrinama pakaba ir stabdžiai, išmetamųjų teršalų kiekis, vertinama variklio būklė bei atliekama visa kita būtina patikra. Kai automobilis yra patikrintas ir atitinka visus reikalavimus, tuomet yra išrašomas ekspertizės dokumentas.
 4. Vykdoma automobilio registracija. Prieš registruojant automobilį reikia atlikti specialųjį testą, kurio metu tikrinamas automobilio transporto priemonės idetifikacinis numeris (VIN), identifikaciniai automobilio ženklinimai, taip pat visose ES duomenų bazėse esanti informacija apie transporto priemonę, ar ji nėra ieškoma užsienyje. Praėjus visas šias patikras, automobilis yra registruojamas.
 5. Automobilio pristatymas klientui.